_

CLUB MONUMENTO AVRASYA KAPALI YÜZME HAVUZU

_

Yüzme çalışmalarımızı 2 ayrı havuzda gerçekleştiriyoruz. Club Monumento Avrasya Kapalı Yüzme Havuzu ve Istek Vakfı Uluğbey Lisesi Kapalı Yüzme Havuzu.

Club Monumento Avrasya Kapalı Yüzme Havuzu

Altyapı çalışmalarımızı, serbest üyeliklerimizi ve özel derslerimizi gerçekleştirdiğimiz havuz Club Monumento Avrasya Kapalı Yüzme Havuzudur. A ve B takım çalışmalarımız ise İstek uluğbey Havuzunda gerçekleşmektedir.

Uzunluğu 20m, genişliği 10m ebatlarında olan ve 1.40m derinliğindeki havuzmuz 24 saat bilgilsayarlar tarafından su ve ortam sıcaklığının, hijyen koşullarının ve kimyasal ayarlarının denetlenerek, her ay devlet tarafından atanmış yetkili birimler tarafından test edilerek raporlanmaktadır. Bu rapor panolarımızda siz kullanıcıların bilgilerine sunulmaktadır.

Su sıcaklığımız yaz-kış 28, ortam sıcaklığımız ise 29 derecedir. Ortam nem oranımız ise %55 seviyelerindedir.

_

2 Metre Genişiliğinde

5 Kulvar

2 metre genişliğinde 5 kulvardan oluşan havuz aynı anda hem serbest üyelere, hem özel derslere hem de alt yapı çalışmalarına tahsis edilebilmektedir.

Yüzme ile ilgili hemen hemen her konuda kullanabilen havuzumuz günlük bakım ve temizliğinin yanı sıra haftada bir gün (pazartesi günü) kapalı tutularak daha detaylı temizlik yapılmaktadır.

Yüzme derslerimiz ve altyapı çalışmalarımız için ideal ölçüler
Club Monumento Avrasya Yüzme Havuzu soyunma odası ve duşlarımız
_

Bayan Soyunma Odaları

3 Soyunma Kabini

3 Duş

2 Tuvalet

Bay soyunma odamızda 3 adet duş, 2 adet tuvalet, 3 adet soyunma kabini, 1 grup soyunma odası, bir buhar banyosu, bir sauna ve dolaplar bulunmaktadır. Bayan soyunma odamızda ise 2 adet duş, 2 adet tuvalet, 3 adet soyunma kabini, 1 grup soyunma odası, bir buhar banyosu, bir sauna ve dolaplar bulunmaktadır. Bu bölümlerin temizlikleri her gün saat başı yapılmaktadır.

Belki de İstanbul Asya Yakasında girebileceğiniz en hijyen ve kullanışlı havuzlardan birisi olan Club Monumento Avrasya Kapalı Yüzme havuzu siz misafirlerimize ve çocuklarınız haftada 6 gün hizmet vermektedir.

26 yıldır binlerce yüzücü yetiştirmiş tecrübeli kadro
Club Monumento Avrasya-Sauna
Bay ve Bayan Soyunma odalarında her gün temizlenen soyunma dolapları
_

Çalışmalarımız hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 12 ay boyunca devam etmektedir.