Avrasya Sportif Eğitim Hakkında

 

Avrasya Sportif Eğitim, İstanbul Avrasya Spor Kulübü antrenörleri tarafından ‘’Yüzme Sporu’’ başta olmak üzere farklı spor dallarında sportif eğitim, performans eğitimi, danışmanlık yapan bir kurumdur. Kurulduğu günden itibaren Kartal, Üsküdar, Maltepe, Pendik, Bostancı gibi bölgelerde hizmet veren kurumumuz hem çocuk hem yetişkin yüzme eğitimi, sportif performans, özel dersler ve sportif danışmanlık konusunda faaliyet göstermektedir.

YÜZME

2002 yılından beri spor sektöründe faaliyet gösteren kulübümüz aradan geçen zaman içerisinde binlerce çocuk ve yetişkine yüzme öğretmiş, sayısız müsabık sporcu yetiştirmiş, milli takıma sporcu kazandırmıştır. Özellikle son yıllarda Kartal İlçesinde yoğun faaliyet gösteren kulübümüzün idaresi kurucuları olan yüzme milli takımlarında da defalarca antrenör ve yönetici bazında görev almış Savaş Taftaf ve Timuçin Koyaş tarafından yapılmaktadır.

Çalışmalarında bilimin ışığından hiçbir zaman ayrılmayan kulübümüz en büyük kuvvetini Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten almaktadır. Onun kurduğu bu ülkede onun ilkelerini kendi ilkemiz olarak kabul ederek çalışmalarımızı büyük özveri ve titizlikle yapmaktayız.

Bünyemiz katılan her birey için en uygun eğitim programı tasarlayarak öncelikle sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunmayı sonra da başarılı bir spor geleceği sağlamayı amaçlamaktayız.

Sportif Ailemize hoşgeldiniz.

İstanbul Avrasya Spor Kulübü Yüzme Takımı

Avrasya Spor Yüzme Şubesi

Bu alana Yazmak istediğimiz tüm açıklamaları ekleyelim

Buradan Ana mesajı iletmek mühim

ANTRENÖR

Antrenörlerimiz ve Yüzme Eğitmenlerimiz

Avrasya Sportif Eğitim’de çalışan tüm antrenörler, yüzme eğitmenlerimizi ve grup liderlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Çalışan her antrenör, yüzme eğitmenlerimiz ve grup liderlerimiz konusunda uzmanlaşmıştır.

Savaş Taftaf(Head Coach)
Timuçin Koyaş (Squad-Age Groups Coach)
Caner Koşar (Swimming School Coordinator-Squad Coach)
Deniz Tunalı (Swimming School Instructor)
Mehmetcan Kılışarslan (Swimming School Instructor)
Sinem Gümüş (Swimming School Instructor)
Metin Çelik (Swimming School Instructor)