30
Yıl

30 Yıllık Tecrübe

_

Çocuklar İçin Yüzme Kurslarımız

AVRASYA YÜZME OKULU

30 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizle Avrasya Swim School (Avrasya Yüzme Okulu) modelini geliştirdik. Bu model farklı ülke modellerinin kendi yapımıza uygun bir şekilde bilimsel veri ve ölçeklerle yeniden yapılanmıs bir yüzme öğrenme sistemidir. Avrasya Sportif Eğitim tam bir yüzücü fabrikası olarak çalışmaktadır.

5-12 yaş çocuk ve yetişkinler üzerine bilimsel veriler ışığında yürütülen eğitim programlarımız antrenman bireyseldir ilkesinden hareket ederek her bir sporcunun ayrı ayrı değerlendirilmesini ve grup derslerinde bile sanki özel bire bir çalışılıyormuş gibi ilgi göstermektedir.

Eğitim sistemimiz hiç yüzme bilmeyen bir çocuğun ya da yetişkinin öncelikle doğru teknik ve normlarda yüzme öğrenmesini daha sonra da yetenekli ve hevesli olanların bu sporu performans amaçlı olarak uzun vadede de yapabilmesini sağlamaktadır.

ÇOCUKLAR

İÇİN

YÜZME

KURSLARI

2002 yılından beri yüzme konusunda çalışan kulübümüz şu anda faaliyetlerini Kartal Monumento Club Avrasya Yüzme Havuzunda devam ettirmektedir. 20m uzunluğunda, 10m genişliğinde ve 1.40m derinliğinde yüzme eğitimi konusunda ideal ölçülere sahip olan havuzumuz Sağlık Bakanlığı tarafından koyulmuş olan sağlığa uygunluk (Hijyen) standartlarını bilgisayar ortamında sağlamaktadır. Eğitim Havuzumuz ve alanı 7×24 bilgisayarla kontrol edilmektedir.

_

Neden Farklıyız?

Çocuklarımız içn ne vaad ediyoruz?

Bize kayıt olan çocuklara öncelikle ufak bir test ile seviyelerini belirledikten sonra O’na en uygun gruba yerleştirerek doğru bir eğitim almasını sağlamaktayız. Eğitim programımızın en önemli özelliklerinde birisi de özellikle yüzme öğrenim safhasında gruplarımızın maksimum 6 öğrenciden oluşmasıdır.

Eğer bir öğrencimiz bir üst grubun kriterlerini yerine getirecek bilgiye sahip olduğunda o sporcumuzu grubun yukarı çıkmasını beklemeden bireysel olarak bir üst istasyona çıkması hem çocuk hem de aile açısından son derece olumlu olmaktadır. Zira her bireyin öğrenme süresi birbirinden farklı olup ‘’Antrenman Bireyseldir’’ ilkesi uygulanmaktadır.

Eğitim sistemimiz konusunda daha detaylı bilgi için lütfen 0(530)82-000-83 no’lu telefonu arayarak bilgi alınız.