ÖZEL YÜZME DERSİ

Grup dersleri için yeterli zaman bulamayan ya da zamanını uyduramayan, grup içerisinde kendisini yetersiz hisseden ve eğitim sürecini daha da çabuklaştırmak amacıyla birebir bir antrenörle çalışmak isteyen tüm bireyler için ÖZEL YÜZME DERSİ eğitimlerimiz de bulunmaktadır.

Özel ders genellikle sizlerin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. Özellikle sudan aşırı korkan, grup içerisinde kendini yeterli bulmayan bireylerin en azından bir süre özel yüzme dersi alması bize göre doğru bir hamle olacaktır.

Özel yüzme dersleri tek veya coklu ders paketleri halinde yapılmaktadır. Ders gün ve saatlerine hocamız ile beraber karar verebilirsiniz. Yuzme öğrenirken iki ders arası cok uzun bir süre olmamalıdır. Zira yüzme eğitiminin amacına ulaşabilmesi ve ivmeli bir şekilde olması için ders aralarına uzun süre girmemesi önerilmektedir. Bizim önerimiz özel ders alan üyelerimizin haftada en az 2 gün ders almaları yönündedir.

Özel dersler sonucunda belirli bir yeterliliğe gelmiş olan bireylerin grup derslerine geçmesi ve öğrendiklerini antrenman temposunda pekiştirmeleri doğru olacaktır.

Ayrıca performans amaçlı yüzen ancak teknik konuda eksikleri olan sporcuların teknik analizi ve sorunların giderilme çalışmaları da yapılmaktadır. Takım içerisindeki gelişimi yeterli olmayan, bir bir ilgi ile teknik eksiklerini kapatmak isteyen, teknik analizle tekniklerindeki hataları görüp daha sonra da doğru düzeltici drillerle daha iyi bir tekniğe sahip olmak isteye performans yüzücüleri için bire bir ÖZEL YÜZME TEKNİK EĞİTİM dersleri de yapılmaktadır.

Lütfen çocuk, yetişkin ve performans iyileştirme konusundaki ÖZEL YÜZME DERSLERİ konusunda detaylı bilgi alınız.

0(530)82-000-83